Wie is wie

  •  
    • ZAAKVOERDER

      AANKOOP

      VERKOOP

      • Roel Van Ginkel
        Hoofd verkoop, vertegenwoordiger Antwerpen
        Mail: roel@du-pont.be
        GSM: 0479/66 74 29

      • Hans Lievens
        Vertegenwoordiger Oost- & West Vlaanderen
        Mail: hans@du-pont.be
        GSM: 0472/82 18 31

      • Roel Henckens
        Vertegenwoordiger Vlaams-Brabant & Limburg
        Mail: roelh@du-pont.be
        GSM: 0472/82 46 44

      ADMINISTRATIE

      • Marleen Du Pont
        Hoofd administratie en binnendienst
        Mail: marleen@du-pont.be
        Tel: 03/464 00 91

      • Niki Geentjens
        Facturatie en debiteurenbeheer
        Mail: niki@du-pont.be
        Tel: 03/464 00 91

      • Zoë Destrebecq
        Binnendienst en orderverwerking
        Mail: zoe@du-pont.be

      • Dimitri Schelpe
        Binnendienst en logistieke coördinatie
        Mail: dimi@du-pont.be
        GSM: 0498/23 11 34

      • Kobe Leemans
        Binnendienst en logistieke coördinatie
        Mail: kobe@du-pont.be

      PRODUCTIE

      • Marc Hofmans
        Productie LED verlichting op maat
        Mail: marc@du-pont.be
        GSM: 0476/23 30 53

      • Tom van Keer
        Productie Darby Doors en Darby Mirrors
        Mail: tom@du-pont.be

      CHAUFFEURS

      • Dante Geenen
        GSM: 0472/30 48 10

      • Pieter Lenaerts
        GSM: 0472/30 47 51

      LOGISTIEKE MEDEWERKERS

      • Jef Van Woinsel
      • Glenn Magalon
      • Serge Bellens
      • Patrick Van Gastel
      • Jelle Van De Ven