Wie is wie

  •  
    • ZAAKVOERDER

      AANKOOP

      • Milan Leyssens
        Aankoopadministratie en beheer
        Mail: milan@du-pont.be
        GSM: 0470/59 01 71

      VERKOOP

      • Roel Van Ginkel
        Hoofd verkoop, vertegenwoordiger Antwerpen
        Mail: roel@du-pont.be
        GSM: 0479/66 74 29

      • Geert Geysemans
        Vertegenwoordiger Antwerpen
        Mail: geert@du-pont.be
        GSM: 0472/71 00 12

      • Vertegenwoordiger Oost- & West Vlaanderen
        Mail: info@du-pont.be
        GSM: 0472/82 18 31

      • Roel Henckens
        Vertegenwoordiger Vlaams-Brabant & Limburg
        Mail: roelh@du-pont.be
        GSM: 0472/82 46 44

      ADMINISTRATIE

      PRODUCTIE

      • Marc Hofmans
        Productie LED verlichting op maat
        Mail: marc@du-pont.be
        GSM: 0476/23 30 53

      • Tom van Keer
        Productie Darby Doors en Darby Mirrors
        Mail: tom@du-pont.be
        GSM: 0472/08 21 40

      • Jelle Van De Ven
        Productie Darby Doors en Darby Mirrors

      • Glenn Magalon

      CHAUFFEURS

      • Pieter Lenaerts
        GSM: 0472/30 47 51

      • Paul Verelst
        GSM: 0472/08 21 42

      LOGISTIEKE MEDEWERKERS

      • Jef Van Woinsel
      • Serge Bellens
      • Patrick Van Gastel
      • Yonas Deprez
      • Raf Vervoort
      • Stefan Pelgrims