Wie is wie

    ZAAKVOERDER

    VERKOOP

    • Roel Van Ginkel
      Hoofd verkoop, vertegenwoordiger Antwerpen
      Mail: roel@du-pont.be
      GSM: 0479/66 74 29

    • Hans Lievens
      Vertegenwoordiger Oost- & West Vlaanderen
      Mail: hans@du-pont.be
      GSM: 0472/82 18 31

    • Stany Siongers
      Vertegenwoordiger Vlaams-Brabant & Limburg, verantwoordelijke sociale media en beheerder webshop sierbeslag.be
      Mail: stany@du-pont.be
      GSM: 0472/82 46 44

    ADMINISTRATIE

    • Marleen Du Pont
      Hoofd administratie en binnendienst
      Mail: marleen@du-pont.be
      Tel: 03/464 00 91

    • Niki Geentjens
      Facturatie en debiteurenbeheer
      Mail: niki@du-pont.be
      Tel: 03/464 00 91

    • Dimitri Schelpe
      Binnendienst en logistieke coördinatie
      Mail: dimi@du-pont.be
      GSM: 0498/23 11 34

    PRODUCTIE

    • Marc Hofmans
      Productie LED verlichting op maat
      Mail: marc@du-pont.be
      GSM: 0476/23 30 53

    • Jannick Lenaerts
      Productie Darby Doors en Darby Mirrors

    CHAUFFEURS

    • Dante Geenen
      GSM: 0472/30 48 10

    • Pieter Lenaerts
      GSM: 0472/30 47 51

    LOGISTIEKE MEDEWERKERS

    • Tom Van Keer
    • Glenn Magalon
    • Kobe Leemans
    • Patrick Van Gastel